قوانین و مقررات:

کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت پینک گالری را دارند ، باید مفاد این توافق ‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. برای سفارش کالاهای مد نظر خود میتوانید با جستجوی آن ها در سایت ، موارد مورد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کرده و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید. پینک گالری به سراسر ایران ارسال دارد و هزینه ارسال قبل از ارسال کالا دریافت میشود.هزینه ارسال 10 هزار تومن است و پرداخت درب منزل فعلا میسر نیست. مدت زمان تحویل کالاها در تهران 1 الی 3 روز کاری و در شهرستان 2 الی 4 روز کاری میباشد. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراین صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی یا برگشت خوردن بسته ارسالی بر عهده ایشان می باشد.

در مورد مشتریانی که میخواهند سفارش خود را پس از ثبت ، لغو کنند:
تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش در صورتیکه هنوز سفارش ارسال نشده باشد، از طریق صفحه تماس با ما یا تلگرام پشتیبانی سایت اطلاع دهند تا نسبت به لغو سفارش ایشان اقدام گردد، مبلغ سفارش ظرف یک روز کاری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. (پس از گذشت 24ساعت و یا ارسال سفارش، امکان لغو میسر نخواهد بود.)
چنانچه در موارد نادری موجودی کالا به اتمام رسیده باشد و ثبت سفارش توسط مشتری انجام گرفته باشد، قبل از ارسال به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. پینک گالری سفارشات مشتریان را تضمین می نماید که به صورت کامل و سالم به دست مشتری برسد،چنانچه در مورد سفارشات ارسالی، کالایی دچار آسیب شده باشد و یا به درستی کار نکند، مشتری باید حداکثر ظرف دو روز از زمان تحویل سفارش به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهید. در مورد کالای معیوب درخواست ارائه مدارک معتبر از جمله فیلم و عکس از کالای معیوب می شود که در این مورد نیز پس از بررسی مدارک در صورت راستی آزمایی مبلغ کالای معیوب به مشتری برگشت داده خواهد شد. در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی و باربری، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت پشتیبانی سایت شامل تلگرام و واتسپ از ساعت 10 الی 20 روزهای کاری پاسخگوی شما خواهد بود.